Kritik Kabine Toplantısı Sona Erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

  Cumhurbaşkanı erdoğan başkanlığında toplanan eleştiri kabine toplantısı, bitti. Toplantı sonrası cumhurbaşkanı erdoğan alınan kararları aç...

 

Cumhurbaşkanı erdoğan başkanlığında toplanan eleştiri kabine toplantısı, bitti. Toplantı sonrası cumhurbaşkanı erdoğan alınan kararları açıkladı. Erdoğan açıklamasında, "toplu taşımada ayakta yolcu katılımına kesinlikle müsaade edilmeyecektir." dedi. Cumhurbaşkanı erdoğan ayrıca yüz yüze tahsil ve uzaktan eğitimin birlikte yapılacağını da duyurdu.

Tehlikeli sonuç kabine toplantısı bitti! Cumhurbaşkanı erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar

Cumhurbaşkanı erdoğan başkanlığında toplanan ve artan vaka sayılarının ele alındığı eleştiri kabine toplantısı, bitti. Toplantı sonrası cumhurbaşkanı erdoğan açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

"bugün kabinemizin 40. Toplantısını gerçekleştirdik. Sağlıktan ekonomiye kadar bütün önceliklerini görüştüğümüz kabinelerde önümüzdeki devrin yol haritasını çıkartıyoruz. Gündemimizin ilk mevzusu yeniden koronavirüs salgınıydı. Salgın tüm dünya ile beraber ülkemizi tehdit etmeyi sürdürüyor. Dünyada 28 milyon olaya yaklaşırken ölü rakamsı 900 bini aştı. Yer kürede hiçbir yerin bu salgının etkisinden kurtulamadığı anlaşılıyor. Günlük olayların 80 bini ölü rakamlarının bini geçmiş olduğu ülkeler var.

Toplu taşimada ayakta yolcu yasaği


Türkiye hem esenlik altyapısı hem aldığımız ;tedbirler yardımıyla hamdolsun iyi noktada bulunuyor. Sadece mevcut vaziyet bizim için kabul edilebilir değildir. Vaka ve vefat rakamlarındaki kısmi yükselişten derin üzüntü duyuyoruz. Vatandaşlarımızdan tamam diye anlatım ettiğimiz temizlik, maske, mesafe kurallarına sıkı bir halde riayet etmelerini istiyoruz. Kafe ve restaurantlar daha sıkı şekilde denetlenecektir. Toplu taşımda ayakta yolcu alınmasına ne olursa olsun müsaade edilmeyecektir.

Maske kullanımı başta olmak üzere kurallara uymayanlara doğranan cezalar muhakkak öğrenim edilecektir. Elastiki ve kademeli mesaileri yaygın bir şekilde uygulamalı sağlanacaktır. Günlük vaka, vefat, yoğun bakım istatistikleri her akşam yayınlanıyor. şeffaf yürüttüğümüz bu sürecin başarısı vatandaşlarımızın vereceği yardıma bağlıdır.

Koronavirüs henüz faal ve kullanılabilir tedavisi bulunamamış bir hastalıktır. Bu durum her kişinin kendi tedbirini kendisinin almasını mecbur kılıyor. Mart ayından sonrasında açtığımız çok sayıda yüksek kapasiteli hastanelerle teşhis ve tedavileri sürekli genişletiyoruz. Esenlik çalışanlarımız canla başla çalışıyor. Bu vesile ile doktorundan temizlik görevlisine kadar 1 milyon 100 bin sıhhat ordumuzun her bir mensubuna şükranlarımı sunuyorum. Valisinden kaymakama, polisinden jandarmaya kadar bu sürece büyük destek veriyor. Vefa sosyal yardımcı grupları toplamda 16 milyon talebi karşılayarak vatandaşlarımızın hizmetine koşmuştur.

Içişleri bakanlığımız istila tedbirlerini en etkin şekilde uygulamasını elde etmiştır. Tüm mülki idare örgütına, polis, jandarma, 112 personeline özellikle teşekkür ediyorum. Asıl iş vatandaşlarımızın kendinde sona eriyor. Kalabalık etkinliklerden uzak durmadığımız, sokak, işyeri, hatta evde belirlenen kurallara uymadığımız sürece ne hastaneler ne cezai tedbirler tek başına bizi virüsten koruyabilir.

"vefat sayilarini mümkünse sifira indirmeliyiz"


Aile büyüklerimizin, sevdiklerimizin, evlatlarımızın sağlığı için seferberlik ruhuyla herkesi bu sürece yardımcı vermeye davet ediyorum. Güzın yaklaşmasıyla beraber soğukalgınlığı, grip gibi mevsim rahatsızlıkların üzerimize binmeden gmeşhurk olay sayılarını 100'ün altına, vefat rakamlarını mümkünse sıfıra indirmeliyiz.

önemli olan ülke ve millet olarak ifrazndan korunma yöntemlerini en ülkü düzeyde uygulamamızdır. Tedbiri hakkıyla aldıktan sonrasında takdiri rabbimize bırakacağız. Salgında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar, halen tedavi altında olan vatandaşlarımıza şifalar arzuluyorum.

Salgın döneminde ülkemize yaptığımız hizmetleri aksatmadık. Sağlıkta ortalama 10 bin döşek kapasiteli şehir ve diğer hastaneleri hizmete sunduk. Ilave personelle sağlık kurumlarımızın insan kaynağını takviye ettik. Ilaçtan dezenfektana kadar ihtiyaç duyulan her türlü araç gereci yerli olarak üretip kullanıma sunduk.

Ifraznla mücadelede attığımız her adımda bilim insanlarımızın tavsiyelerini gözönünde bulundurduk. Vatandaşlarımızın testten ilaca, yataklı tedavisini ücretsiz karşıladık. Dünyanın neresinde olursa olsun hiçbir vatandaşımızı sahipsiz bırakmadık. 100 bin vatandaşımızı kurduğumuz yazışma köprüleriyle yurda getirdik. Esenlik sistemimizin ve altyapımızın gücünü bir kere daha kontrol etme imkanını bulduk.

üretim çarklarının durmaması için her türlü tedbiri aldık. Istihdamı ve gelir seviyesi düşük yurttaşlarımızı desteklemeye yönelik çok sayıda programı hayata geçirdik. Kovid-19 tedavisi yapan hastanelere hasta başına 666 tl ödeme yapıyoruz. Yoğun bakımda bu miktar iki katına çıkıyor. Kısa çalışma, işsize göre ödeneği gibi başlıklar altında çalışanlarımıza ve vatandaşlarımıza yaklaşık 34 milyar liralık karşılıksız kaynak aktardık. Fesih kısıtlamasını iki ay daha uzattık. Kısa çalışma ödeneğine 31 ekim'e kadar devam edeceğiz. 2,3 milyon şahıs için kısa çalışma ödeneğinin uzatılma talebinde bulunulmaması işyerlerimizin düzgüsel çalışma düzeyine geçtiğini gösteriyor. 3 aya kadar asgari ücret üzerinden sigorta prim desteği veriyoruz.

Senenin ikince çeyreğinde bir küçülme ömürış olsak da dünyadaki pekfazlaca devletten daha iyi olduğumuz bir reel. Bütün veriler üçüncü çeyrekte güçlü bir toparlanma yaşayacağımıza işaret ediyor.

Yılın ilk sekiz ayında 7 yeni organize sanayi bölgesi faaliyete geçti. 50 bin istihdamla yeni fabrikalar üretime başladı. Ağustos ayı ihracatımızı geçen seneı aynı ayının bile üzerinde bir rakamla kapattık. Ihracatçılarımızın ihtiyaç duydukları bilgileri tek çatı altında topladık. Bu platformda pazar önerilerinden vergi oranlarına, rakip ülke bilgilerinden uluslararası mevzuata kadar geniş yelpazede ihracatçılarımıza deste sağlanıyor.

Güven endekslerinde tüm veriler seneı pozitif yönde bir gelişme ile tamamlayacağımızı gösteriyor. Pekoldukça ülkenin ekonomik paketleri kağıt üzerinde kalırken biz taahhüt ettiğimiz herşeyin tamamını hayata geçirdik. Kobi'lerimize 963 milyon lira destek ödemesi yapmış olduk. Açıkladığımız yardımcı ve teşvik paketlerinden ülkemizdeki her kesim yararlanmıştır. Ilk orta ve yüksek tahsil kademelerinde uzaktan tahsil sistemimizi en iyi şekilde idame ettirdik. Yeni dönemde öğrenim öğretime istila şartlarını da dikkate alarak yüzyüze ve uzaktan eğitimi beraber gerçekleştireceğimiz sisteme devam edeceğiz.

"okullarimizi tahsil ve öğretime açiyoruz"


Ailelerin tercihlerine nazaran okul öncesi ve 1. Sınıftan başlayarak okullarımızı eğitim öğretime açıyoruz. Bu uygulama salgının seyrine gore şehirlerimizde değişiklık gösterecektir. çocuklarımızın eğitim yaşamının aksamadan devam etmesi tek gayemizdir. Ifrazndan en menfi etkilenen sektör şüphesiz turizm oldu.

ülkemiz için önemli istihdam ve gelir kaynağı olan sektörün kısmen de olsa sezonu kurtarabilmesi için çok çaba gösterdik. Kurduğumuz sistem sayesinde 10 milyon turist sayıını geride bırakmaya başardığımız ortada. Inşallah sene sonuna kadar bu rakamı çok daha yüksek seviyelere çıkartacağız. Salgının tetiklediği siyasal ve ekonomik tekrar yapılanma sürecinden inşallah ülkemizin en karlı şekilde çıkmasını temin edeceğiz.

Güçlü altyapısı, yetişmiş insan gücü, teknolojisi ve lojistik pozitif yanlarıyla yepyeni bir dönemin açıldığına inanıyoruz. Iş dünyamızı bu yeni devrin fırsatlarını en geniş şekilde değerlendirmeye davet ediyoruz. Karadeniz'de keşfettiğimiz doğalgaz rezervi geleceğe ait ümitlerimizin hayata geçişinin adeta sembolü haline gelmiştir.

Sakarya petrol sahası dünyada keşfedilen ikinci en önemli kaynaktır. Inşallah karadeniz'de ve akdeniz'de yeni müjdelerle bu sevincimizi daha da arttıracağız. 2023 hedeflerine ulaşmak için hep beraber daha çok çalışmamız gereken bir döneme giriyoruz.

Türkiye siyasi, ekonomik, askeri olarak güçlendikçe karşısına çıkartılan engeller de artıyor. Seyahat olaylarında ülkemizden 24 saat canlı gösterim icra eden uluslararası medya avrupa'da ve ABD'de çok daha kötü manzaraların yaşandığı toplumsal eylemleri görmezden geldi. Pkk sivilleri katledip mahalleleri işgal etmeye kalkıştığında bizim değil teröristlerin yanında yer aldı.

Fetö önce emniyet yargı teşkilatları içindeki mensupları aracılığıyla siyasal darbe peşinden ordu arasında askeri darbe girişiminde bulunmuş olduğunda ellerini ovuşturarak bekleyenler vardı. Darbecileri milletimizle tepelediğimizde bu terör örgütü çalışanlarına kucak açtılar. Cenup sınırlarımızın eminği için harekete geçtiğimizde bölgede hesabı olan pekoldukca ülkeyle yüz yüze geldik. Sırf türkiye'nin önüne geçmek için nasıl senaryo uyguladıklarına şahit olduk.

Güney sınırlarımızı güvenilirğe alınca bir mekanizmayı karşımızda bulduk. Eli kanlı katillerle yanyana gelmekten çekinmeyenlerin, vatanlarını ve geleceklerini kurtarmak için savaşım edenlere nasıl terörist yaftalarını vurduğunu gördük. Libya'da darbecileri gizli saklı aleni destekleyen riyakarları ibretle takip ettik. Doğu akdeniz'de 10 kilometre karelik adalar üzerinden sahiller üzerine hapsetmeye çalışanların oyunlarını bozduğumuzda kimseyi yanımızda bulamadık.

Yürüttüğümüz faaliyetlere karşı sergilenen haksız ve hukuksuz girişimleri esefle izledik. Kıbrıs'ta türklere uygulanan haksızlıkların arttırılmasını gayretlerini acı bir tebessümle kaydettik. Geçmişte türkiye'yi sürekli minik kabul eden, hesaba katmayanlar aynı tavrı sürdüreceklerini veyahutta sürdüremeyeceklerini görmüş oldukçe daha da azgınlaştılar.

Güç gösterileriyle sonuç almaya kallktıklarında karşılarında bambaşka bir türkiye olduğunu gördüler. Her türlü siyasal, askeri saygsıcaklıkzlık bizim azmimizi perçinliyor. Türkiye'yi siyasal, ekonomik ve askeri olarak getirdiğimiz seviyede çıkarlarımızı her zeminde koruma olanakına kavuştuk. ülke ve ulus olarak birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize sahip çıktığımız müddetçe sonuna kadar bunu sergileyeceğiz.

Milletimiz türkiye'nin uzun demokrasi kalkınma mücadelesinde attığı her adımın nasıl akamete uğratılmış olduğunı gayet iyi biliyor. 1950'den itibaren vesayet, darbe ve istikrarsızlığın pençesinde kıvranan ülke olarak çok büyük zaman ve olanak heba ettik. Hak ve özgürlükleri geliştirme doğu, batı, kuzey, güneye kadar ülkeyi topyekün kalkındırma çabasına girdiysek hep başımıza bir haller geldi. Tek parti periyodu başlı başına yıkım hikayesidir.

Gençlerimezin darbe ve muhtıralarla, siyasi sosyal istikrarsızlık iklimlerini çok iyi öğrenmelerini isterim. Bu tür engellerin maliyetini ödedik. Hamdolsun mücadeleyi milletimizle birlikte alnımızın akıyla başarıya ulaştırdık. 81 vilayetiyle her karış vatan toprağını kalkındırmak için temel hizmet alanlarında, altyapıda yatırım seferberliği başlattık. Tahsil, sağlık, enerji ve tüm alanlarında cumhuriyet sürecinin tamamında ortaya konulanların kat be kat üstünde hizmetler yapmış olduk.

Yıllarca bünyemizi zayıflatan vesayetin tasfiyesine giriştik. Demokrasi bütün kurum ve kurallarıyla işler hale getirirken tüm dost ve kardeş ülkelere örnek olacak uygulamaları hayata geçirdik. Ilk kez doğrudan milletin iradesiyle köklü bir değişimi gerçekleştirdik. Türkiye siyasal ve askeri her alanda onurlu bir duruş sergiliyor. Bütün taarruzlara karşın ekonomisini ayakta tutuyorsa işte bu mücadeledeki başarı sayesindedir.

En son 178 kilometrekarelik ankara-niğde otoyolu açılışını yapmış olduk. Bunlar durup dururken olmuyor. Bir tarafta koronavirüs öbür tarafta hepimiz. Bir yandan şehir hastanelerimiz devam ediyor. Farklı yerlerde otoyollar devam ediyor. Durmak yok. Bu çalışmalarımızı devam ettireceğiz, kutlu yürüyüşün önünü kesmek için istikrar ve güven ortamını bozmaya yönelik pekoldukca tuzak kurulmuştur. Giresun felaketinde hepimiz kalkıp da ankara'dan seyretmedik. Bakanlarımız, milletvekillerimizle beraber altyapı, üstyapısıyla yıkım bölgesini tekrar inşa ve ihya etmenin adımlarını attık.

Müdafaa sanayi, otomotivde yüksek teknolojiye dayalı pekoldukça alanda dünyanın ilk birkaç ülkesi arasına girecek projeler yürütüyoruz. Insan hakları, hukuk, ticari mevzuatta insanımızın yaşamını kolaylaştıracak yeni reformların hazırlıkları içerisindeyiz. Türkiye bölgesinde ve dünyada laf sahibi bir ülke konumuna gelmiştir. Gerektiğinde diplomasiden askeri güce kadar her mekanizmayı faal şekilde devreye sokacak altyapı ve iradeye sahibiz.

"ani ulaştığında korkarim ki bedelini ağir ödemezler"

Akdeniz'de emrivaki yapmaya çalışanlamış olur eninde nihayetinde bu doğruyu kabullenecektir. Vatandaşlarının güvenini tehlikeye atma pahasına türkiye üzerine dikilenler anı vardığında korkarım ki bedelini ağır ödemezler. Her fırsatta müzakere, konferans, müzakereden yana olduğumuzu söylüyoruz. Bizimle masaya oturmak yerine kırık dökük askeri güçleriyle efelenenlere zamanı bir kenara bırakıyorum son 4 yıldır dış ilişkiler çalışmalarımızı ve askeri harekatlarımızı iyi incelemelerini tavsiye ediyorum.

Bu konuda kör taassubla ülkemize karşı tavır alanları hakkaniyete ve sağduyuya çayır ediyorum. Kıbrıs, suriye ve libya'da iyi bir imtihan veremeyen avrupa ülkelerinin hiç değilse şark akdeniz'de tutarlı bir çizgi izlemelerini bekliyoruz. Türkiye şark akdeniz'de kararlı ve aktif bir halde mücadelesini sürdürecektir. Sizlere sevgilerimi, hürmetlarımı sunuyorum. Rabbimden ülkemizi ve milletimizi korumasını, girdiğimiz bütün mücadelelerden zaferle çıkmamızı nasip etmesini, hedeflerimize ulaşmamızı sağlamasını temenni ediyorum. Sizlere saygılar sunuyorum."


Sende Fikrini Söyle

Ad

2017 referandum,1,32.Tüyap fuar,1,3310,1,360 Derece,1,3renk börek,1,5G,1,6,1,7 Plus,1,7.0,1,7.0 Nougat,3,7.1.2 Beta,1,8,1,abbi glines,1,abby abbernaty,1,Acapella,1,ACIKAYSIÇEK,1,Acoustic,5,Açık,1,Açlık ve susuzluğa formül,1,Africa,12,African,2,ahmet sancaktar,1,AKG,1,Akıllı Telefon,2,Alexsandr,1,Alien: Covenant,1,Almanya,2,Alt Rock,2,Amasya,4,Amerika,1,Amerikan Mutfağı,3,andoid,2,Android,17,Android 7,1,Android 7.0,1,Android 7.1.1,1,Android 8.0,1,Android Oyunları,2,Android Uygulamaları,23,Android/Tablet,7,angels,1,Ankara,4,Antalya,1,Anti-virüs & Trojen,1,Antik Yapılar,3,Aperatifler,6,apk,3,Apple,19,AppStore,1,Arabic,3,Araçlar / Sistem Araçları,13,aradığım sensin kitabı,1,araf,4,araf kitap çekilişi,1,araf kitap yorumu,3,Arif v 216,1,Arkadya yayınları,1,Artemis,1,artemis sevenler,2,artemis yayınları,1,arzuların esiri,1,ASELSAN,1,asher and remy,1,Asia,2,aspendos,1,aspendos yayınevi,1,aspendos yayınları,1,asude,3,asude röportaj,1,asunny,2,Asus,3,aşk romanı,1,aşka ikinci şans,1,aşka ikinci şans kitap yorumu,1,aşkın gölgesi,1,Aşure Tarifleri,1,Atıştırmalıklar,1,ayaklı bela,2,aylardan aşk,2,Azerbaycan,2,azeri mutfağı,5,Balıklar,1,Balkan,3,barlas ve yesra,1,Batarya,2,Bebekler için mamalar,5,Bedava İnternet,8,BeepBoopHQ,1,Beğenmeme,1,Belçika,5,benimle kal,1,Beslenme yazıları,5,Beta 3,1,Beyrut,26,Bilgisayar,5,Bilgisayar Oyunları,5,Bilim kurgu,1,bimde satilan yagli gevrek tarifi,1,Bisküvi pastası,1,BlackBerry,1,Blade Runner 2049,1,Blog,2,blog tour,2,blog tur,3,blog tur nedir,2,blogger,2,Blogger Eklentileri,2,Blogger Menü Kodları,1,Blues,3,Bodrum,3,book review,2,boonsboro,1,Bop,1,Bosna-Hersek,1,Bozcaada,10,Börek tarifi,4,Börekler,8,brenda joyce kitapları,1,Bron Atlı,1,bu arada kitap konusu,1,bu arada..,1,bugday nohut corbasi,1,Bulgurlu semizotu yemeği,1,Burçlar,1,Bursa,9,Buz Öpücük,1,bütün börek,1,Call Of Duty,1,Caribic,1,Casper,3,cehennem kitabı,1,cehennem kitabı yorum,2,cehennem kitap çekilişi,1,Celtic,2,Chatbot,1,Chia tohumlu cacık,1,christian grey'i kim oynayacak,1,Chrome,1,Chucky,1,Classical,6,Claude Monet,5,coleen hoover,3,connon mackinnon,1,Contre-Jour,1,cora cornick kitapları,1,Corn flakes tatlısı,1,corrine jackson review,1,Country,3,crack,12,Cubuk kurabiye,1,Cult of Chucky,1,Czech,1,Çanakkale,5,çay saati,21,Çekiliş,1,Çerkezce,1,çevirmen röportajı,1,çevirmenden notlar,1,Çıktı,1,çik-lit,1,ÇİKOLATA,1,Çin-Mutfagi,9,çokokrem,1,Çorbalar,26,Çorum,3,Dance,1,değişik tarifler,3,dengesiz bir aşkın anatomisi,1,Despicable Me 3,1,dex,1,dex plus,1,Dex Yayınları,2,dex yeni kitabı,1,dexplus,1,dexplus kitapları,1,dexplusın ilk kitabı,1,Dıxıe Cash,1,Diğer yazılar,3,Dimitri,1,Discography,11,Diyet,1,diyet kurabiye,1,Diyet tarifler,2,Diyet Yemek Tarifleri,6,Diyet Yemekleri,5,dizi,2,dizisi,1,Doğan yayınları,1,Dolmalar,1,Dolmalar-sarmalar,3,domuzeti,1,Donanım,1,Dosya Upload,3,Dosya ve Disk Yöneticileri,5,Downtempo,1,drama,1,dublin caddesi,1,dublin caddesi kitap tanıtım,1,dublin caddesi kitap yorum,1,Durum,1,duygu özlem yücel,2,Dünyayı Kurtaran Adam,1,düşmüş melekler,1,DVD/CD/Disk,1,Eastern Europe,1,eden,1,Edge,1,Edouard Manet,6,Edvard Munch,1,Edward Hopper,3,Efsane,1,Eğlenceli kitap,1,Ekmek tarifleri,1,Ekonomi,3,Ekran,1,Ekran Kayıt Araçları,2,Electronic,4,Electronica,1,elizaeth hoyt,1,elli ton filminin oyuncuları,1,elliton filminin castı,1,elliton serisi oyuncuları kimler olacak,1,elmali kolay kek,1,elmali pamuk kek,1,Elmas kurabiye,1,Emoji,1,en iyi blog,1,en iyi kitap,1,En Karanlık Gece,1,en mükemmel yorum,1,Enerji,1,Ephesus yayınlaı,1,ephesus yayınları,2,epsilon yayınları,4,erotik kitap,1,erotik paranormal,1,et yemekleri,5,Ethnic,22,Ethnic Fusion,4,Ethnic Jazz,5,Etkinlik,8,Etli Yemekler,51,Experimental,1,F600,1,Facebook,17,Facebook Spaces,1,Fado,5,fallen angels books,1,fallen too far,2,fallen too far kitap yorumu,1,falling kingdom,1,fantastik kitap,1,Farsça,8,fatma erdek,1,Faydalı Besinler,3,Female Vocal,4,Female Voices,14,Film,2,Film İndir,2,Fiyat,4,Fiyatlar Zamlandı,1,Flamenco,6,Flash Player,1,Foça,3,Folk,32,Format Dönüştürücüler,1,fosforlu cevriye,3,fosforlu cevriye kitabı,1,fosforlu cevriyem,1,Fotoğraf,1,Fotoğraflar,2,Fragman,13,France,7,Francisco Goya,2,Fransa,3,fransız mutfağı,20,fransız yemekleri,1,French,2,Funk,1,Fusion,1,G4,1,G6,6,Galaxy,2,Galaxy A Serisi,1,Galaxy A7,1,Galaxy C7 Pro,1,Galaxy Note 5,1,Galaxy Note 7,1,Galaxy S5,1,Galaxy S6,1,Galaxy S7,2,Galaxy S8,18,Galaxy S8 Plus,4,Galaxy S8+,2,Galaxy Tab 3,1,Garanti,1,gece önceden yapilip dolaba atilan pogaca,3,gecemi aydınlat,1,gecemi aydınlat kitap yorumu,1,gelin,1,gelin kitap yorumu,1,Geliyor,1,GENA SHOWALTER,1,General Mobile,2,General Mobile GM 6,1,Genova,1,Georges Seurat,4,Gezi Rehberi,7,Gipsy,2,GM6,1,go!kitap,1,gongyoo,1,Google,3,Google Earth,1,Görüntü,1,gözlerinin esareti,1,greenpeace,1,Guıllaume MUSSO,1,Guıllaume MUSSO kitapları,1,Guıllaume MUSSO tavsiye,1,Gupshup,1,Gustav Klimt,2,gül ve avcı,3,gülşah elikbank,1,Güncelleme,4,Gündem,18,günümüz aşk romanı,1,günümüz Nora,1,Gürcistan,4,Güvenlik,9,güzellik salonu,1,Gypsy,1,haber,29,Haberler,4,Hacker Dersleri,2,Hafif Yemekler,2,Hamur İşleri,25,HAMUR İŞLERİ,25,Harlequin,1,HARLEQUİN EYLÜL AYI KİTAPLARI,1,Haşhaşlı ıslak kurabiye,1,hata,2,hathaways series,1,havuçlu börek,1,havuçlu kek,1,Hayata Uyanmak Kitap,1,Hayata Uyanmak yorum,1,hazir baklava yufkasindan kivratma,1,hd,1,healerdizisi,1,Heelreo,1,Helaer,1,her son bir başlangıçtır,2,Hızlı ve Öfkeli 8,1,hile,19,HİSTORİCAL HUNTERS,3,historical romance,7,Hobbit,1,hobbit 2012,1,hobbit 2013,1,hobbit movie,1,hobbit offical trailer,1,Hobbit trailer,1,Hollanda,6,hopeless,3,HTC,1,HTC 11,1,HTML/HTML5,1,Huawei,12,Huawei P10 ve P10 Plus,1,ı love bad boys,6,I Love Book Boyfriends,2,Iain,1,Indian,3,Instagram,1,Instrumental,21,IPhone / IPad,1,Iranian,18,Islak kek,2,Ispanakli borani tarifi,1,Isparta,2,Israel,4,i love bad boys,2,İCloud,1,İçeçekler,2,İkinci Şanslar Durağı,1,İletişim,2,ilk defa kitap yorumu,1,İlmen gölü,1,incelemesi,1,indie folk,1,ingiliz mutfağı,4,İnsan,1,internet,44,İnternet,13,İnternet Güvenliği,4,İOS,3,iOS 10.3,1,İOS Uygulamaları,8,iPhone,13,İPhone,1,iPhone 6 plus,1,iPhone 8,4,iptal,1,İran,5,iskoçya,1,İşletim Sistemleri,6,İtalya,27,italyan mutfağı,17,ithaki yayınşarı,1,jamie mcguire,6,jamie mcguire kitapları,4,Jan van Eyck,1,Jane Feather,1,Japan,1,japon mutfağı,6,jared and nina,3,jasinda wilder,1,jazz,9,Jean-Leon Gerome,1,Jennifer McMAHON,1,Jennifer McMAHON yorum,1,jennifer royce,1,JiChangWook,1,John William Waterhouse,1,Jojo moyes kitapları,1,Jojo Moyes yorum,1,judith mcnaught,2,Julie Garwood,3,Julie Garwood kitapları,3,K6 Note,1,kabaklı börek,1,kabartma tozlu pogaca,1,Kablosuz,1,kadere inanır mısın kitap yorumu,1,kadere inanırmısın,1,Kağıt Kız,1,Kağıt Kız yorum,1,Kağıt kız yorumu,1,Kahvaltilik degisik tarifler,1,kakaolu catlak kurabiye,1,kakaolu kek,1,Kapak Tanıtım,2,karakolda ayna var,1,karamelli misir gevregi,1,karanlığın efendileri,1,Karayip Korsanları 5,1,Katlanan,1,Kayıp Kızlar Adası yorum,1,kdrama,1,Kebaplar,2,Kek tarifi,7,Kek Tarifleri,6,Kekler -pastalar,26,KENDİNE YALAN SÖYLEME,1,Kıbrıs,8,kırçiçeği tepesi,1,kıvratma tarifi,1,kızlıdereli,1,kimberley freeman,1,kitap,11,kitap çekilişi,7,kitap inceleme,1,kitap rüyas,1,Kitap rüyası,1,kitap seri sıralaması,1,Kitap Serisi İncelemeleri,1,Kitap Tanıtım,10,kitap tanıtımı,2,Kitap tavsiye,1,Kitap yorum,7,Kitap Yorumu,17,kokoş kurabiye,1,kolay pogaca,3,kolay tarifler,5,kolay un kurabiyesi,1,Konsept,1,Konuşan Kitaplar ile Blog Turu,22,Kora,1,kore,2,korecast,1,Koridor yayınları,3,Köfteler,12,Kömey,1,kraliçe,1,Krem santili kurabiye,1,Krep,1,Krep hamuru tarifi,1,krep nasıl yapılır,1,Krep Tarifi,1,krep tarifi kolay,1,krep yapılışı,1,krep yapımı,1,Krıstan Hıggıns,1,Kulaklık,1,Kurabiye tarifi,1,Kurabiye Tarifleri,3,Kurdish,1,kurtadam romanı,1,kuru börülce,1,Kuru börülce Salatası,1,küçük kız,4,küçük kızın büyük haremi,1,küçük kızın büyük kütüphanesi,3,Kürtçe,5,Ladino,2,Latin,2,Lenovo,3,Lezzet durakları,11,LG,9,LG G6,2,Lınwood Barclay,1,LİMON SUYU VE SARIMSAK MUCİZESİ,1,lisa kelypas,1,Lite,1,Live,1,Logo,1,lor peyniri salatasi,1,losing it kitap yorumu,1,Lounge,1,Lübnan,27,mabet kitabı ön okuma,1,mabet kitap çekilişi,1,Mac,1,MacKinnon,1,Madem Gidiyorsun Çöpü de Götür,1,Makarnalar,14,makarnalar-pilavlar,9,makarnali Börek,1,Mali,1,Mark Zuckerberg,1,Martı yayınları,1,Mary E. Pearson Yorum,1,Mas fasulyesi tarifi,1,maş fasülyesi nasıl Yapılır,1,Matrix,1,Mauritania,1,Mavi Yolculuk,1,mayonezli pogaca,1,Meditative,1,meksika mutfağı,7,melekler zamanı,1,meral kır,3,Messenger,1,Meteoroloji,2,Mexico,1,Michelangelo Merisi da Caravaggio,1,Middle Eastern,5,milföy tatlısı,1,Mitral Kapak,1,Mobil,31,Mobil Uygulamalar,1,Monako,2,Monte Carlo,2,Montgomery kardeşler,1,Mor,1,morgan,1,morgan rhodes,1,Moto M,1,Moto Z,1,Motorcu Çocuk,1,Motorola,1,Mozaik pasta,1,Mp3 Düzenleme,1,Muhasebe,1,Mumya,1,Mutfaktaki püf noktalar,2,müptela yayınları,1,Müzeler,23,Müzik,2,my book boyfriend,2,My Dream Cast,8,Nasıl Yapılır,30,nemesis kitap,1,Nemesis yayınları,2,Neş'e Erdok,1,never too far,1,never too far kitap yorumu,1,new adult kitaplar,1,new adult nedir,1,New Age,6,New Age Piano,1,Nisastali pogaca,1,nişastalı üzümlü kek,1,No Time for Goodbye,1,Nokia,3,Nora roberts,1,Norway,2,Note 8,1,Notlar,19,Nougat,3,Nova Lite,1,Nükleer,1,ODTÜ,1,once and always,1,oppa,2,Oreo,2,Original Score,1,ortaçağ,2,Oteller,17,Otlu pogaca,1,Otomobil,1,Ottoman,1,oyun,30,Oyun Haberleri,2,Oyun Videoları,2,Ömrünü Gösteren,1,ön okuma,2,ön okuma partisi,3,Ön Sipariş,1,Önemli Bilgiler,2,Özellik,1,Özellikleri,1,P10,4,P10 Lite,1,P10 Plus,1,P8,2,P8 Lite,1,P9 Lite,1,Pagan Folk,2,Pamela Clare,1,Pamukkale,1,Paralı Dönem,1,parçalama yazısı,1,Pardus,1,pasta tarifi,3,Pastane pogacasi tarifi,1,Pastane tarifleri,3,patatesli börek,1,patch,4,Patladı,1,Paullına Simons,1,Pegasus tavsiye kitap,1,pegasus yayınları,2,pena yayınları,3,Persian,11,peter ward,1,Piano,1,pideler,1,Pieter Bruegel,4,Piksell,1,Pil,1,Pilavlar,6,Pinterest Snapchat,1,pirasali börek,1,Piyano kek tarifi,1,Piyasa,1,Play List,1,Pogaca tarifi,1,Polatlı,2,Polisiye,1,polisiye aşk romanı,1,Polisiye Gerilim Romanı,1,Polski,3,ponçik,1,ponçik tarifi,1,pop,3,Portakalli islak kek,1,portakalli yumusacik kek,1,Portugal,1,Power Ranger,1,Power Rangers,1,pratik bilgiler,5,pratik kıvratma,1,pratik lezzetler,2,pratik tarifler,4,Pratik Yemekler,2,Programlar,8,providence,4,providence my dream cast,1,providence serisi,1,Qawwali,1,red hill,1,referandum,1,Regencies Serisi,1,Reklam,1,Rekor,1,Rembrandt,4,requiem,1,requiem book review,1,Resident Evil: Son Bölüm,1,resimli un kurabiyesi,1,Ressamların Hayatlarına Dair,9,Restore,1,Revani Tarifi,1,Rıchelle Mead,1,Rock,4,rodeo yarışları,1,Roma,7,Romance,1,romantik kitaplar,1,Rosa,1,rosemary beach series,1,Rönesans ve Maniyerizm,8,rus mutfağı,8,rush finley,1,Rusya,1,S8 Edge,1,S8 Plus,1,Sabit Disk,1,saglikli tarifler,1,Sağlık,2,Salata tarifi,3,Salatalar,23,Salsa,1,Salt Lick,1,Salyangoz yayınları,1,samantha young,1,Samsung,37,sancaktar,1,sancaktarlar serisi,1,Santranç,1,saraf fine kitabı,1,sarah maclean,1,Satış,3,Satışa Çıktı,1,Savaş 1941,1,savaşçı,1,Seagate,1,Sebze yemekleri,6,sebzeli mezgit,1,Sebzeli Yemekler,20,Sefarad,3,sekersiz kurabiye,1,Selçuk,1,sena,1,Seninle Kitap Yorumu,1,Seo,1,seri,1,Seri üretim,1,serpil kır,1,Servis yok,1,Ses ve Video,7,sessiz intikam kitap çekilişi,1,sessiz intikam ön okuma,1,sevecek biri kitap tanıtım ve ön okuma,1,Sevgilimden Son Mektu Kitap,1,Sevgilimden son mektup alıntılar,1,Seyahat İpuçları,1,sınırları zorlamak çevirmeni,1,sınırları zorlamak kitap çekiliş,2,sınırları zorlamak kitap yorum,2,Simit tadinda minik kurabiyeler,1,Sinema,17,sodalı revani,1,Soguk corba,1,sonsuz dokunuş kitap yorumu,1,sonsuza kadar,1,Sony,5,Sony Xperia,1,Soslar,10,sosu yumurtasız ıslak kek,2,Sosyal Medya,18,Soul,1,Soundtrack,3,Söylemeyeceğine söz ver kitap tanıtım,1,Spain,5,Spor,2,Spotify,1,St. Vladimir,1,stephanie laurens,1,suat derviş,1,suat derviş kimdir,1,Super Mario Rün,1,Super Six Sunday,1,suriye,1,Sütlü Tatlılar,9,Sweeden,2,şarj,1,şehriye salatası,1,şekerli milföy çubukları,1,şerbetli tatlılar,1,şifacı,1,Şifre,1,Tablet,1,tanem,1,Tango,1,Tanıtım,6,Tanıtım Tarihi,1,Tanıtım Videoları,1,tantuni,1,Tantuni tarifi,1,Tarayıcı Eklentileri,7,Tarih,1,tarihi aşk romanı,4,tarihi aşk romanları,5,Tarsila do Amaral,1,Tasarım,1,Tasarruf,1,Tatilname hakkında,4,Tatlı Bela,2,tatlı bela ikinci kitap,1,tatlı kurabiye,1,tatlı tarifi,3,Tatlı Tarifleri,4,Tatlılar,11,Tatli Tarifleri,25,Tatlilar,40,Tatyana,1,tavada balik pisirme,1,Tavada mezgit,1,tavsiye kitap,1,tavuk göğsü,1,tavuk tantuni nasıl yapılır,1,Tavuk tantuni tarifi,1,Tavuk yemekleri,3,tavuklu börek,1,tavuklu kuskus salatasi,1,Teknoloji,9,Teksas,1,Telefon,6,tepsi böregi,1,The Mummy,1,The Return of Xander Cage,1,The Rules of Scoundrels,1,time travel kitaplar,2,too far series,1,too far serisi,1,touched,1,Tramvay,1,Transformers: The Last Knight,1,travis maddox,1,Tuğçe nida sevin,2,Tunusia,1,tur tanıtım,1,Turkey,4,turkish blog tour,2,Tuva,1,türk edebiyatı,1,türkan şoray,1,türkçe,4,Türkiye,2,türkiyenin en büyük blog tur ekibi,1,Twitter,2,Twitter Lite,1,umutsuz,2,umutsuz kitabı,2,umutsuz kitapı,1,un kurabiye resimli,1,un kurabiyesi nasıl yapılır,1,un kurabiyesi tarifi,1,update,3,Uygulama,1,Ücretsiz,1,Üç kişilik,1,Üzümlü kek tarifi,1,V10,1,Vampir akademisi,1,vampir romanı,1,Various,2,Vatikan,2,vazgeçemem senden,1,Veda’ ya Zaman Yok,1,Venedik,1,Via A1 Plus,1,Via P1,1,Video,1,Video Düzenleme,3,Video İndir,4,Vincent van Gogh,2,Virüs,2,Vocal,1,walking disaster,1,wallpapers,1,WhatsApp,7,Wikipedia,1,William-Adolphe Bouguereau,4,Windows Phone Uygulamaları,3,wonbin,1,World,37,World Beat,1,World Influenced,1,World music,3,X Power 2,1,xiaomi,1,Xperia L1,1,Xperia X,1,Xperia XZ,1,Yabancı Yayınları,4,yağız,1,yalancı su böregi,1,Yalanci tavuk göğsü,1,Yan sanayi,1,Yandı,2,Yardımcı Araçlar,11,Yatırım,1,Yayınladı,1,yaz corbasi,1,yazar röportajı,1,Yazar Tanıtım,1,yazılım,13,yemek,1,Yemek haberleri,1,yemek tarifi,16,yemek tarifleri,277,Yeni,1,Yenilik,1,Yerli,1,Yerli İşletim Sistemi,1,Yerli Motor,1,yıkılan krallıklar,1,Yılbaşı Çekilişi,1,Yoğurtlu Tavuk Salatası,1,yolu aska dusenlerin kitabı,1,yolum aşka düştü,1,yorumu,1,YouTube,5,Yöresel (Adıyaman) yemekleri,1,Yöresel (Afyon) yemekleri,1,Yöresel (Ağrı) yemekleri,2,Yöresel (Bitlis) yemekleri,1,Yöresel (G.antep) yemekleri,3,Yöresel (Hatay) yemekleri,1,Yöresel (İzmir) yemekleri,2,Yöresel (K.maraş) yemekleri,1,Yöresel (Kars) yemekleri,1,Yöresel (Kayseri) yemekleri,1,Yöresel (Kilis) yemekleri,2,Yöresel (Malatya) yemekleri,1,Yöresel (Muş) yemekleri,1,Yöresel (Niğde) yemekleri,1,Yöresel (Rize) Yemekleri,1,Yöresel (Siirt) Yemekleri,1,yöresel (Sinop) yemekleri,1,Yöresel (Ş.Urfa) yemekleri,2,Yulafli Kurabiye,1,Yumurta yemekleri,1,yumusacik puf pogaca,1,yumuşak kek tarifi,2,Yunan adaları,3,yürüyen bela,1,zaman çekilişi kitap çekilişi,1,zaman temsilcisi kitap tanıtım,1,zaman temsilcisi kitap yorum,2,zaman yolculuğu kitapları,1,Zararlı,1,Zenfone 3,1,Zenfone 3 Max,1,ZenWatch,1,
ltr
item
bidunyablog.com | Keyfinizin Sosyal Kahyası: Kritik Kabine Toplantısı Sona Erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Kritik Kabine Toplantısı Sona Erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
https://1.bp.blogspot.com/-4Cqg0c-o9dY/X1aC80ADehI/AAAAAAAAFVg/A55U7Pvrr4wl_1ZJEby5T4Df6LnpmZxTwCLcBGAsYHQ/s16000/Kritik%2BKabine%2BToplant%25C4%25B1s%25C4%25B1%2BSona%2BErdi%2521%2BCumhurba%25C5%259Fkan%25C4%25B1%2BErdo%25C4%259Fan%2527dan%2B%25C3%25B6nemli%2Ba%25C3%25A7%25C4%25B1klamalar.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-4Cqg0c-o9dY/X1aC80ADehI/AAAAAAAAFVg/A55U7Pvrr4wl_1ZJEby5T4Df6LnpmZxTwCLcBGAsYHQ/s72-c/Kritik%2BKabine%2BToplant%25C4%25B1s%25C4%25B1%2BSona%2BErdi%2521%2BCumhurba%25C5%259Fkan%25C4%25B1%2BErdo%25C4%259Fan%2527dan%2B%25C3%25B6nemli%2Ba%25C3%25A7%25C4%25B1klamalar.jpg
bidunyablog.com | Keyfinizin Sosyal Kahyası
https://www.bidunyablog.com/2020/09/kritik-kabine-toplants-sona-erdi.html
https://www.bidunyablog.com/
https://www.bidunyablog.com/
https://www.bidunyablog.com/2020/09/kritik-kabine-toplants-sona-erdi.html
true
959739595899701259
UTF-8
Tüm Yazılar Yüklendi Herhangi bir mesaj bulunamadı Hepsini Oku Devamını Oku Yanıtla Yanıtı İptal Et Sil Tarafından Ana Sayfa Sayfalar Yazılar Hepsini Oku Sizin İçin Önerilenler Kategori Arşiv Arama Tüm Yazılar Üzgünüm aradığınız içeriğe ulaşamadık. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ock Şbt Mrt Nsn May Haz Tem Agu Eyl Ekm Kas Arl just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy