Son Dakika: Kadir Mısırlıoğlu ile ilgili Beklenen Açıklama Geldi!

 
Sosyal medya platformu  üzerinden Tarihci ve Yazar Kadir Mısıroğlu’nun hayatını kaybettiği yönünde iddialar üzerine bir açıklama geldi.
Gün içinde öğleden sonra bazı internet siteleri sayfaları üzerinde ve sosyal medya platformlarında , Kadir Mısıroğlu’nun kalp krizi geçirdiği şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı ve durumunun kritik olduğu iddia edilmişti.
Kadir Mısıroğlu’nun koma halinde olduğu  iddialar arasındaydı. Fakat bir son dakika açıklaması geldi ve yakınları tarafından iddiaların asılsız olduğu belirtildi. Kadir Mısıroğlu’nun yakınları bu iddianın gerçeği yansıtmadığını, Mısıroğlu’nun sağlık durumunda herhangi bir sorun olmadığını, kontrole dahi gitmediğini açıkladı.
 
Atatürk Hakkında Paylaşımı Tepki Çekmişti
Yazar, şair, avukat, gazeteci ve tarih revizyonisti olarak bilinen Kadir Mısıroğlu geçtiğimiz aylarda attığı Tweet’inde şu ifadelere yer vermişti: “Vasiyetimdir! M.Kemal’e zerre muhabbeti olan cenâzeme gelmesin !..Üstad @KadirMisiroglu”
 
Shakespare Hakkındaki Açıklaması
Kadir Mısıroğlu, daha önce katıldığı canlı yayın programlarında “Keşke Yunan galip gelseydi”, “Shakespeare aslında Şeyh Pir’dir” gibi açıklamalarda bulunmuşdur. Televizyon programlarında ve Youtube kanalından yaptığı sohbetlerdeki söylemleriyle de dikkat çeken Kadir Mısıroğlu’nun Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili attığı son paylaşım çok sayıda tepki yorumu aldı.
Show More

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker