Parlak Kırmızı Şeritli HTC U 11

HTC’nin bu ayın ilerleyen günlerinden ilan edecek olan yeni amiral gemisi akıllı telefonunun adı HTC U 11 olacak. 16 Mayıs tarihinde tanıtılacak olan HTC U 11’in çerçevesi, Edge Sense adı verilen dokunmaya duyarlı bir özelliğe sahip olacak. Şirket telefonun bu özelliğini vurgulayan bir tanıtım videosu da yayınladı.
HTC resmen yeni nesil amiral gemisini tanıtmadan telefonu görmeniz mümkün. 91 Mobiles ve @OnLeaks (çok güvenilir bir kaynak) tarafından ortaya menfaatilan dizaynlar, fabrika CAD çizimlerine dayanıyor ve HTC U 11’in parlak kırmızı bir varyantını gösteriyor.
HTC U 11, ekranın sol ve sağ taraflarında ince çerçeveler mevcut yalnız, üst ve alt çerçeveleri çok ince değil. Toplam inceliğe gelince, telefonun yukarıyada belirtilen dokunmaya duyarlı çerçeve sebebiyle altta 8mm ve üstte 9.2mm kalınlığında olduğu söyleniyor.

Özellikler açısından, HTC U 11’in Qualcomm’un Snapdragon 835 prosedürcisi, 6 GB’a kadar RAM ve 128 GB’ya kadar genişletilebilir dahili hafıza vasıtası ile diğer 2017 amiral gemisi modelleriyle aşağı yukarı aynı seviyede olması bekleniyor. Yeni HTC akıllı telefon ilaveten 12 MP arka kamera, 16 MP ön kamera, USB Type-C bağlantı noktası ve 3000 mAh pil içerecek. Telefon, Android 7.1 Nougat işletim sistemi ile çalışacak
Show More

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker