Nokia N Serisi İle Tekrar Geliyor

HMD ile işbirliği sonucu Android tabanlı telefonu Nokia 6 ile karşımıza çıkan Nokia, şimdi de bir dönemlerin efsanesi olan N serisini yenidendan hayata geçirmeyi planlıyor. Global pazar yerine şimdilik Çin’de faaliyet gösteren Nokia’nın, MWC2017 etkinliğinde N Series ismini taşıyacak yeni telefonları tanıtmayı planladığı ortaya çıktı.
NSERIES isminin Çin Patent Ofisi’nde ortaya çıkması ile alevlenen bu iddialar için bir de Baidu üzerinden bir resim yayınlandı. Yayınlanan resimde uçları değiştirilebilen bir kalem, telefon ve NSERIES isminin bulunduğu logo açıkça görünüyor. Ancak Nokia ve HMD’nin hype yaratmak için böyle bir resim sızdırdığı düşünülüyor.
Görseli yorumlayacak olursak; Nokia N Serisi ismine yakışır özellikler ile gelecek. Galaxy Note serisindeki gibi kalem desteğinin yer almasını beklediğimiz Nokia N Serisi, donanımı ile üst seviye kullanıcılara hitap edeceğe benziyor. 
Kaynaklara göre; Nokia N Serisi telefonun 6. nesil Snapdragon yonga setine sahip olacak. Ayrıca telefonun ilk etapta 500.000 adet üretileceği söyleniyor. 
Show More

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker