Gündem

Müge Anlı Canlı Yayında Olanlar ve Peşinden Gelen TutuklamalarMüge Anlı 2 Haziran 2017 Atv Son bölümde Necla Demir, Hidayet Akyol ve Güladiye Demir Adliyey dün gözaltına alındı. Müge Anlı’nın son bölümünü izleyenlerin, olay sırasında alınan bilgilere göre tutuklanması bekleniyordu. Müge Anlı, 2 Haziran’da Necla ve Guladiye’nin son durumu hakkında konuştu .. Güladiye gözaltına alındı! Onurlandırılması dört buçuk saat sürdü. Necla’nın ifadesi 6 saat sürdü. 10 sayfalık bir tanıklık yaptı. Necla Demir gözaltına alındı. Necla ve Güladiye haftalarca devam eden yayınlardan birinin ardından tekrar ateş etmeye başladı. Programın daimi üyesi olan avukat Rahmi Özkan, Guladiye’nin üzerine yürümek için seçkin Necla’ya tokatladığı savaşı sakinleştirdi. Müge Anlı, ertesi gün bölümünde canlı yayın sonrası kavga adamının görüntülerini yayınladı.

Necla, Hidayet, Şöhret, Ali Akyol, Kani, Güladiye, Ali Demir, Ahmet Akyol, Mustafa Akyol ve Güladiye’nin jandarmaya jandarmaya gittikleri ifade edildi. Sonra üç kişi gözaltına alındı. Hidayet’in ifadesi dört saat sürdü ve gözaltına alındı! Guladiye gözaltına alındı! Onurlandırılması dört buçuk saat sürdü. Necla’nın ifadesi 6 saat sürdü. 10 sayfalık bir tanıklık yaptı. Necla Demir gözaltına alındı! Üç kişinin kendisini ifade etmesi uzun zaman aldı.

Türkiye’nin konuştuğu iki eltinin canlı yayınından sonraki konuşmaları;
Fatima Demir’in kayınvalidesinin öldürülmesiyle bağlantılı olan kişiler, canlı yayın sonrası Mugge Anlı’nın programı ile kavga ediyorlar. Eltiler’den Güladiye Necla yı tokat atıyor.
İki elti arasında gerilimsiz gün yaşanmıyor.;
Program, iki elfin cinayete karışması ya da cinayeti tanımlama ihtimaline odaklanıyor. Bu şekilde, iki büyükler birbirlerine ulaşan gerilimleri ve savaş noktasını imzaladılar.
Guladiyeeltisi Necla ya tokat attı;
Necla ve Güladiye haftalarca süren yayınlardan birinin ardından tekrar ateş etmeye başladı. Programın daimi üyesi olan avukat Rahmi Özkan, Guladiye’nin üzerine yürümek için seçkin Necla’ya tokatladığı savaşı sakinleştirdi. Müge Anlı, ertesi gün bölümünde canlı yayın sonrası kavga adamının görüntülerini yayınladı.ki
Arif Demirde, Necladan şikayetci olacağını söyledi.
Müge Anlı ve beraberindeki kişiler, Güladiye ve Necla’dan tek başına görüşmelerini ve ifade edilecek çarpıtmaları tekrar karşılamalarını söyledi. Bu olaylar hakkında Arif Demir’den bahsettikten sonra kesinlikle Necla’ya güvenmedi ve burada ayrıldıktan sonra polis karakoluna ilk işini yapmaktan şikayet etmek istedi. Müge Anlı’nın tecrübesiyle karışan atmosfer sakinleşti ve iki tarafı sakinleşti.
Necla Necla ve Guladiye şimdi jandarmaya gidecekler ve yine de tanıklık yapacaklar. Müge Anlı, “Umarım bu sefer her şeye anlatırsınız” dedi. Mustafa Demir, Necla’nın kasıtlı olarak evlerinin pencerelerini açıklamadıklarını ve camdan gelen herkesin içeri girip çıkmalarını söylediğini söyledi. Bu yüzden şikayet etti. Muge başka bir olay daha yazdı. Fatma Demir’in intihar ettiğini söyleyerek, yazdıkları ve altına attığı şeyleri yazdıklarını söyledi. Danışman Fatma Demir’i neden ağlıyordu ve bütün çocuklar üzgün ve sorgulandı mı? Güladiye ve Necla Nation saat 01.00’de görev yapıyor mu? Necla Fatma Demir’i kırdığında gördü mü? Öğle yemeğine gelmediklerinde neden ikisi öğle yemeğine gelmiyor? Lütuf geldiğinde, neden Muhammed babamın mülküne gittiğini söylediler mi? Katip geldiğinde neden içeride uyudu? Bütün bunlar olduğunda Fatma Demir’in telefonu ve kölesi neden evde? Necla’yı umursamadım, ona bakmadığımı söyledim. Öyleyse neden bayıldın? Necla, bütün köyü aramaya başladığınızda neden nehrin kenarına gitmenizi söyledi? Müge Anlı da durumu bu şekilde özetlemeye devam ediyor.
Güadiye ve Necla yüzleşmesinde şok itiraf;
Yayın sonrası konuşmak için Güladiye ve Necla bir araya geliyor. Görüşmeler tartışmalıydı. Müge Anlı, “Turşu yapamıyorsanız yapamayacağım, neden tekrar sarmısak alıp su ve sarımsak ve biber almaya gidiyorsun?” Dedi. Sorusun’a sordu. Necla bir şeyleri tekrar kaçırdı! “Sen Hidayet’le yaptıklarının peşinden gidersen, onu takip et” dedi. Yani, Hidayet ve Fatma Demir beraberdiler. Arif Günaydın, o güne kadar ne demek istediğini sordu. Necla Demir tekrar tutarlı bir cevap veremedi. Necla’nın annesi Hideati’ye intikam alacağımı söylediğini söyleyen bir cenaze töreninde de.
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker