Gündem

Mercan Renkli Galaxy Note 8 Çok Şık

Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy Note 8’in mavi mercan renginin sızdırılan resimindeki ince ayrıntılar. Telefonun arka kapağında dikey olarak tasarım edilen çift kamerası Note 8’in kamera modulünün hemen altında LED flaş ile birlikte kalp atışı sensörü bulunmakta.

Telearka planda ses ve Güç butonsi telefonun sol kenarında olabilir, Bixby butonsi ise sağ tarafta konumlandırılmış. Cihazın arka kapağında parmak izi sensörüne yer verilmemiş yalnız bunun ön yüzünde olması muhtemel özelliklerden birtanesi. Fakat son elde edilen bilgilere göre Samsung yetkilisi parmak izinin ekrana entegre edilmeyeceğini bizler ile paylaşmıştı. O zaman heyecanla telefon ile ilgili diğer sızıntıları bekleyeceğiz.

En son gelen bilgiler arasında, Galaxy Note 8’in, Snapdragon 835’in bir sonraki versiyonu Snapdragon 836 prosedürci lie geleceği iddiaları da yer alıyor. Daha önce Qualcomm’un Snapdragon 836 prosedürci üzerinde çalıştığı bilgileri gelmişti.

Kore’den gelen bir haber ise Samsung Galaxy Note 8’in Ağustos ayının sonunda ilan edilebileceğini iddia etti. Bu Samsung, gelecek nesil iPhone’lar Eylül ayında gelmeden önce Note 8’i başlatmayı hedefliyor demektir.
Siz Galaxy Note 8’in mercan mavisi rengini beğendiniz mi?

Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker