Yaşam

Makyajsız iyi görünmenin altın yollarıMakyaj olmadan çok iyi görünmenin mümkün olduğunu söyledi. Bülent Cihantimur dikkat etmesi gereken 4 puanı açıkladı.

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Op. Bülent Cihantimur, “Saçlar, cilt, gözler ve dudaklar olursa,” Herkesin birbirinden farklı bir güzelliği var, ancak çoğu kadın kendi güzelliğinin farkında değil ve daima başka biri gibi görünüyor “diyor Bülent Cihantimur. Birbirlerini tamamlar ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak için makyaj yapmak zorunda değilsiniz, çabalarken yapmanız gereken çok basit şey saçlarınız, cildiniz, dudaklarınız iyi görünüyor ve gülünç görünüyor! “

Kesinlikle kremler

“Cildiniz için iyi yiyin, sigara içmeyin ve güçlü bir krem ​​yapın. Cildinizin ortalama 1 hafta içinde değiştireceği küçük bir bakıma dikkat edin .. Özellikle kışın cilt için mutlaka nemlendiriciye ihtiyaç vardır. Cobweb krem, bunu zaten.

Pratik, evde yapılabilecek en iyi bakım nemlendiriciyi uygulamaktır. Cildiniz nemle doyuruldu, bu nedenle multivitamin desteğini almayı bir günlük almalı “dedi Op. Bülent Cihantimur, Cobweb sabahları ve akşamları canlandırdı ve düzenli olarak kremayı kullandı ve sağlıklı olduğunu söyledi ancak hala cilt makyajına gerek duymayacağını söyledi. .

Saçınıza ve dudaklarına özel bakım

“Dudaklarınızın şekli ve dolgunluktan memnun değilsiniz, leblebi lekeli veya ruj için pek pratik bir çözüm değildir.Yapmak, nemli ve yüz görünümünü gerçekten dudak şeklinde sağlıklı bir şekilde tamamlayan ve çarpıcı yapan çoğunlukla Dudaklarına ya da dudaklarına yağ enjeksiyonu veya tıbbi dolgu uygulaması için gerekli sonuçları elde edebiliriz.Yine aynı şekilde saç tekrar alınır ve organik saç enjeksiyonu canlı olarak kök hücrelerin avantajlarını korur. Uydurulmak

Sürekli gülümseyen gözler, bu estetik, ayakta duran durmadan duran duruşu zaten cazip “diyen Cihantimur, Cobweb’in ameliyatsız estetik cilt güzelliği ve cildi gençleştirmesi olduğu da ileri sürüldü.

Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker