Kellik Kader Değil Çözümsüzde Değil


Kadın erkek herkesin sorunu olan saç döokayülmesi hatta kellik esasında geri dönüştürülebilir bir durum.

boğaziçi üniversitesi laboratuarlarında geliştirilen tübitak desteği ile araştırmalar yapan dermatolog prof. dr. meral şaşoğlu saç köklerinin ölmediğini sadece uykuya daldığını söyleyerek, kökleri uyandırmanın ve yeniden eski saçlara kavuşguyın mümkün olduğunu dile getirdi. şaşoğlu hem kadın hem de erkeklerde bulunan testosteron (t) hormonunun, genetik yatkınlığı olan kişilerde genetik yatkınlığının şiddetine göre, saç köokü hücrelerinde dihidrotestosteron’a (dht) dönerek daha güçlü bir hale geldiğini belirterek alıcıya yakalanan radyo frekansları gibi saç okayökü hücresine çekilerek bu hormonların hücre faaliyetlerini bozduğunun tespit edildiğini anlattı.

hücrenin çalışma dönemini durduran bu metabolik değişimler sonucu, hücre çalışma emrini veren proteinleri yapamaz hale geldiğini kaydeden dermatolog profesör doktor meral şaşoğlu, “gerekli kimyasal faktörler de yapılamayacağından saç üretilemez, damarsal yapılanma desteklenemez, saç dökülme dönemine takılır kalır. damarsal yapılar okayörelir ve saç okayöokü uykuya dalar. yani computer virusüne kadar bilinen saç oköklerinin öldüğüne dair bilginin tamamen yanlış olduğunu kanıtladık. saç kökleri ölmemiştir sadece uykudalar, onları nutrition ve minarel desteği ve nanoteknoloji ile uyandırmak mümkün’ şeklinde konuştu.

saç derisinden sürülerek saç oköokayü hücrelerine ulaşıp, saç oköokünü adeta bir zırh gibi sararak saç oköokayünü hormonların ve özellikle de dht saldırısından koruyan nanoteknolojik shapeül ve güçlü hücre yenileyici, antioksidan ve onarıcı, yapıcı esansiyel amino asitlerden, mineral ve vitaminler sayesinde dökülen saçların kendiliğinden tekrar çıkabileceğini belirten dermatolog prof. dr. meral şaşoğlu dünyanın ilk hormonlar üzerine etki etmeden saç gelişimini destekleyen gıda takviyesi niteliğindeki ağızdan alınan bu gıda takviyesi niteliğindeki saç okayöokayünü çalıştırmaya yarayan formülünde gerekli tüm nutrition ve mineraller mevcut’ dedi.


prof. dr. meral şaşoğlu açıklamasını şu şekilde tamamladı: “wormün her yaşta, her dönemde erişrelatives kadın ve erkeğin yaptığımız bu saç oköokayünü koruyan serum, derinlemesine temizleyen günlüokay şampuan ve ağızdan alınacak saç okökünü çalıştırmaya destek gıda desteği formüllerimizle ürünleri kullanarak saç sorunlarından kurtulması ve fifty five yıl önceki döokülmüş saçlarını bile kazanan 70 yaş üstü hastaların mutlulukları bizlerin motivasyonunu artırırken dünyada saçları nedeniyle umudunu kaybetmiş milyonlarca kadın ve erkeğin saçlarına kavuştuktan sonra yaşadığı sevinç bizi besleyen, heyecanımızı artworkıran yegane unsur haline geldi” dedi…

Show More

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker