Yaşam

Gülmek Kırışıklığamı Yol Açıyor?

40 yıldır güldüğünü söyleyen İngiliz ev hanımı Botox ve pahalı kırışık önleyici kremler yerine “gülümsemiyorum ve kırışmıyor” diyor bu doğru mu?

Yüzünü kırıştırmamaktan mutlu ve mutlu olsa bile, boş bir ifadeyle ayakta durarak yaşlanmanın belirtilerini önlemeyi hedeflediğini söyledi. 10 yaşından bu yana en mutlu ifadelerden biri olan gülümsemeler ya da kahkahalarla yüz ifadeleri yapmadığını belirtti.

Botoks, kırışık kremi ve muhalefet dile getiren İngiliz ve Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Bülent Cihantimur, diğer taraftan, gülümsemenin yüz kasları ile dolaştığını ve Botox’un son derece etkili bir kırışık önleme tedavisi olduğunu söyledi.

Botox en ucuz tedbir

Öpücük. Dr. Bülent Cihantimur gülümsemenin yüz kaslarında son derece faydalı olduğunu ve sinir ve kasların bir tür aerobik yapmasına ve kılcal damarlardan oksijen yaymasına yardımcı olduğunu söyledi. “Gülmek, gülmek endorfin hormonunu harekete geçirir ve olumlu duygular verir, bağışıklık sistemini güçlendirir, kendine güvenini ve başarıyı artırır.” Cihantimur, Botox’un kırışıklıklara karşı en ucuz önlem olduğunu belirtti.

“Bozulmuş botulizmden korkmayın”

Bülent Cihantimur, 21. yüzyılın en yaygın uygulanan tıbbi estetik uygulaması olan Botox hakkında şu bilgileri ekledi: “Botoks uygulaması, farklı kullanımlarda taklit kaslar nedeniyle kırışıklık tedavisinde faydalı olabileceği fark edilen bir tıbbi enjeksiyon türüdür. 90’lı yıllarda sağlık sorunları.

Özellikle, Botox’un güvenli ve güvenli bir enjeksiyon olduğuna dikkat çekmek isterim çünkü FDA diğer kozmetik prosedürlerden ve cerrahi operasyonlardan çok daha düşük bir risk seviyesine sahiptir. Bu nedenle, neredeyse her gün duyabildiğiniz botox ile ilgili haberler zararlıdır. İnsanlar, 21. yüzyılda zehirlenmiş olması beklenen botulizmi ehlileştirmişlerdir.

Botox’u rahatça kullanırsanız, ilk kırışıklıklar ortaya çıkmaya başladığı andan itibaren, mevcut ince çizgilerin derinleşmesini önleyeceksiniz ve yüzünüzde kalıcı derin izler olmaksızın tedbirler alabileceksiniz. Uzman bir doktor tarafından yapılan Botox, çizgilerden arınmış bir rahatlık verirken, aynı zamanda size komik taklit kayıpsız gülümseyip gülünebilir. Güzel kadın, gülümse dostum. “

Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker