Gündem

Aslı Enver ile Murat Boz’un Birlikte Çekilmiş Kafa Karıştıran Görüntüleri

Aslı Enver ve Murat Boz arasındaki ilişkinin son bir kaç hafta içinde 2 defa sona erdi. Evlilikleri hakkında konuşamayacakları zaman aldatma iddialarını değiştirdiler. Murat Boz’un Eser Yenenler köyünde Bahar Candan’la yapılan skandalın gecesi tutuklanmasının ardından, Aslı Enver’in aldatıldığı iddiasını güçlendirdi. Aslı Enver konuyla ilgili ilk açıklamayı yaptı. Aslı Enver’in olaydan yaklaşık 10 gün önce ayrıldıklarını belirten açıklamasının ardından Murat Boz ve Aslı Enver’in açıklamaları ortaya çıktı ki şok olacaksınız …

Murat Boz Aslı Enver, magazinin gündemine düşen bomba haberden sonra görevinden alındı. Orijinal Enver Trafic’te yakalanan aldatmacanın iddiaları hakkında sorguya çekildi.
Skandal sonrasında bir araya gelecek Murat Boz, 10 gün önce Aslı Enver ile birlikte çıktığını açıkladı. Aslı Enver bu iddiaları ilk kez teyit etti.

Röportajda konuşan konuşan Aslı Enver, Murat Boz, skandal öncesi gece, fotoğraflarını instagramdan çıkarmadığını, “Hiçbir kavgamız yok, ayrılmış arkadaşlarımız” ın bulunduğu instagramdan kaldırdığını söyledi.

Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker