Aşkın Ağrı Kesici Özelliği Var


Aşk, belki de en güçlü duyguların başında gelir. Bazı insanlar ayaklarını mutluluktan uzaklaştırdığında, işler iyi gitmez, depresyon, hatta intihar bile olabilir.

Exp. Hipnoterapist psikolog Gani Eser’e göre, bu karmaşık duygu aynı zamanda acılı bir özelliktir.

” Aşk, duygunun ağrı kesici. ” Uzman. Hipnoterapist Psikolog Gani Eser, sevgi; Duyguların en karmaşık ve en zor analizidir. Çalışmaya göre, etkilenen kişinin ruh halini benzersiz şekilde değiştiren aşk, enerjinin çevreye dağılmasına neden olur.

Ağrı kontrolü, dokunma ve düşünme gücü üzerine araştırmalar var. 2010 yılında İngiltere’de yapılan araştırmalar bunlardan biridir. Araştırmayı Marjolein Kammers’ın imzasını taşıyan nörolog, “Herhangi bir nedenden dolayı acı çektiğinde elini incittiğinde ya da ağrıyan bir yere koyduğunda ağrı hafifletilecek” dedi.

Psikolog Gani Eser, sevginin ağrı kesici olduğunu söylüyor. İş, mutluluk hormonu üzerinde hareket eden aşkın yarattığı ruh halinin ve etkilerinin şu şekilde belirlenmesini sağlar;

“Çapraz Kırma Karakteristiklerini Sevin”
“Yolda birinin aşk mutluluğu hormon eylemi geçirdiğinden istemediğiniz gülümsemeyi aşağıya doğru yürürken görürsünüz. Ayaklar yere dokunmayın, algılamalar farklıdır, hoşgörü düzeylerini çok yüksek veya altına getirir. Ağrıyı hafifletici sevgi.Bu beden ve zihin bu keyifli her etkinin durumunu bozabilir, şiddetle ortadan kaldırır Başka bir adam anneyi seviyorsa, çocuk tanrıya karşı hissettiğinden farklıdır. Yer çekimi doğal bir yol değildir. Kurulan bağ, kendi sahip olduğu düşüncesi ile diğerlerinden farklı olarak bulunmaktan ötürü, neden duyguların yoğunlaştığı mantığına açıklanmamalı, karmaşıktır “dedi.

AŞK GÜÇLÜ, MUTLULUK HORMONLARI TAVAN SEVİYOR
Exp. Psikolog Hipnoterapist Yazar Gani, özellikle karşılıklı sevgi veya platonik, psikolojik etkiler veya daha ziyade psikolojik yıkımın en azından aşk kadar güçlü olduğu görüşündedir: “İnsanlar, yaşadığım yeri sevdiğimi merak ediyorlar mı?” Sorulduğunda olumsuz bir cevap var.Eğer aşık bireylerin tanısı konmuş ruh halini koymaya çalışın, sadece yaşayalım.Kat katlanma gücü, karşılıklı duygulara kıyasla, bahar aylarında iki insanın dışında farkedilir, bunlar dünya duru içindir. , Gözleri birbirinden başka hiçbir şey göremezdi.

NİHAİ SONUDA TAM BEN VEYA OLMAYAN OLMAYABİLİRSİNİZ
Sanki onları dış dünyadan ayıran bir perde gibi. Salgılanmış mutluluk hormonu benzersiz bir duygusal yaşama neden olur. Fakat eğer tek taraflı ve karşılıklı değillerse, zor bir süreç yaşarlar. Melankoli, kapatma, isyan, suçlama birbirleriyle rekabet eder. Kişi dengesizleşir, yaşam kontrolünü kaybeder ve intihara kadar gidebilecek derin bir depresyona girer. “

PSİKOLOJİK DENGELER BİR DUZENLEMEYE DÖNÜŞTÜRÜLABİLİR
Aşkın yarattığı duygusal durumun çeşitliliğine işaret eden çalışma, depresyonu veya intiharı önlemek için sevginin beslenmesi gerektiğine inanıyor. Anketler sevginin en fazla 2 yıl sürdüğünü gösteriyor. Psikolog Eser zamanı olmadığını, ancak duyguların giderek yoğunluğunu kaybettiğini söylüyor. Gerçek aşkın bir hesap kitabı olmadığı gerçeğini aşan eser, aşk yolculuğunun herkes için farklı olduğunu vurgular:

AŞK başka bir boyuta, aşkına
“Sevgi, zevkle yarattığı duygusal acının her an değişebileceği eşsiz bir ruh halidir. Eğer beslenmek ve beslenmek istemiyorsanız, hormonlar tersine çalışmaya başlar ve bireysel, duyguya kapılmaya başlar Öyle yoğun ki, çok uzun süre devam edemezsiniz: Kaldırma, gerçekler, yüzey kusurlarına başlarlar ve bireyler hayal kırıklığına uğrarlar. Hormonlar, normal seviyelere döndüğünde sevgi ilgisinin devam etmesi üzerine gerçekleşir.

“YAN ETKİDE, DİĞER PARTİ MEVZUATI OLABİLİR”
Sevgi sevgisi, yaşam yolunu kabul, destekleme ve yürüme yoluyla aşktan ayrılır. Sevgi, dalgalanan deniz durur gibi sevgiyi de sevgiden terk ederse, ilişkiler sağlıklı olabilir. Ama sevgi sona erdiğinde, bir ilgi yoktur ve bir taraf diğer taraf için zulüm görebilir.

“AŞK BİLETİNİ İYİ SEÇTİ”
Kısacası aşk çok güzel. Piyango bileti nadiren bonus olarak ortaya çıkıyor, insanlar canlı olduklarında gökyüzünde uçuyorlar, insanlar bittiğinde sonuna kadar acele ediyorlar. Maalesef aşkın her güzel sansasyonun yanı sıra bir sonuç olduğunu bilmek de işe yaramaz. Çünkü işte bir his varsa, ne hesap ne de strateji belirlenemez. O olur ve biter. Hayatta olduğumuz zaman kar yağıyor. “

Show More

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker