Gündem

6GB RAM’li Samsung Galaxy S8+’ın Astromomik Fiyatı El Yakıcak

Samsung’un tanıtımını takip edenlerden biriyseniz, şirketin yeni Galaxy S8 amiral gemisi çiftsinin 6 GB RAM versiyonlarını sadece Çin’de, piyasaya süreceğini duymuşsunuzdur.Ast
Yeni gelen bilgilere göre, Galaxy S8’in daha büyük modeli Galaxy S8+, 1,155,000 krw, yani aşağı yukarı 1,030 ABD Doları fiyat etiketi ile satışa sunulacak.
Modelin Çin’de yayınlanacak olduğu halde fiyat, Kore para birimi cinsi ile Korece olan Etnews’ten geliyor. Daha önce duyduğumuz gibi, model genişletilmiş dahili belleğe sahip olacak ve normal 64 GB’ı 128 GB’a kadar yükselebilecek. Şimdilik, cihazın bu versiyonu için tek renk opsiyonu olan Gece Siyahı rengi ile gelecek gibi görünüyor. 
Galaxy S8’in Çin’deki 6 GB RAM versiyonunu satma hareketi, sadece son model cihazlarda benzer özelliklere sahip olan Vivo ve Oppo gibi mahalli markalara verilen cevaben yorumlanıyor. Bir akıllı telearka planda o kadar çok RAM’in gerçekten gerekli olup olmadığı hala tartışılıyor.
Sadece birkaç hafta önce bir Huawei yöneticisi, bir telefon için 4 GB’ın yeterli olduğunu iddia edmişti. Her halükarda, yüksek fiyat büyük ihtimalle potansiyel müşterilerin çoğundan uzaklaştıracaktır ve bu nedenden dolayı cihazı varyantının dünya genelinde sunulmaması hiç muazzam değil.
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker