Gündem

19 Mayıs 1919’un 98.yıldönümü Kutlu Olsun


Şan ve şereflerle dolu yüce tarihinin önemli dönüm noktalarından 19 Mayıs 1919’un 98.yıldönümü Aziz milletimize kutlu olsun.

Mukaddes vatanımızın işgale uğradığı bir yıllarda şanlı Türk tarihinden ve asil milletimizden aldıkları güçle Samsun vilayetimizde bağımsızlık ateşini yaktıkları o kutlu günün üzerinden 98 sene geçmiştir. Ancak geçen 98 senede; 19 Mayıs 1919 öneminden hiçbir şey kaybetmemiş aksine zor zamanlarda Türk Milletinin hürriyet aşkının ve sarsılmaz gücünün nişanesi olarak milletimize güç vermeye devam etmiştir

Masum ve davasında haklı bir milletin zulme ve eziyete karşı başkaldırısı olan 19 Mayıs, asil milletimizin gurur kaynağı olduğu kadar, dünyadaki tüm ezilmiş ve işgale uğramış milletlerin örnek aldığı asil bir direniş ve bağımsızlık hareketidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Bi Dünya Blog olarak 19 Mayıs 1919’un; 98. seneyi devriyesinde aziz milletimizin ve Türk gençliğinin Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten duygularımızla kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyor ve yaad ediyoruz.

Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker